responsive site templates

İŞte FIRSAT

İş arayan gençler özlem duydukları işlere Channel İstanbul ekranlarında kavuşacaklar. 

Aradığınız İŞ
Doğru Firma
Doğru Kazanç
Doğru CV

İşverenler, işe almak istedikleri personelleri için kanal tarafından ilan edilen web sayfası ve/veya sosyal medya aracılığı ile duyuracakları iş pozisyonları için müracaat alıp kabul edecekler. Her bir müraccat en ince noktasına kadar incelenecek aralarından hikaye yaratacakları minimum               9 adayı belirleyecekler. Adayların geçmiş ve gelecek kaygıları işlenerek kısa bir özgeçmiş videosu hazırlanacak, yayın öncesi hem izleyicinin hemde işverenin onu tanıması sağlanacaktır.

Oluşturulan Titiz ve açıksözlü seçici kurul; işe uygunlukları konusunda işvereni ikna etmeye çalışacaklar. Seçici kurul Psikolog, IK uzmanı ve İşveren şirket yöneticisinden oluşacaktır. CV'lerinden vücut diline kadar iş başvurusu yapan gençleri her yönden inceleyecek bu ku kurul, programda detaylı iş görüşmesi nasıl yapılr, CV nasıl doldurulur gibi gençler için bilgilendirmeler de yapılacaktır.

Ancak asıl işveren ve iş arayan arasında ki rekabet ekrana tüm enerjisi ile yansıtılacaktır. Üzülenler çok önemli tecrübelerle programdan ayrılırken işe kabul edilen gençlerin mutluluğu bütün Türkiye'nin mutluluğu olacaktır.

PROGRAMA KATILMAK İÇİN

Yandaki iletişim formunu eksiksiz doldurup bize ulaştırın.
Sizler ile iletişime geçilecektir.
Program ile ilgili başvuru yaptığınızı lütfen açıklama bölümüne eklemeyi unutmayınız.